Juan Pedro Lanzani

Prviot makedonski forum za Juan Pedro Lanzani
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Razgovori za serijata...

Go down 
АвторПорака
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Razgovori za serijata...   Нед Јан 04, 2009 7:41 am

Ovde mozeme da razgovarame za serijata

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
Mar_Fan

avatar

Број на мислења : 3
Join date : 2009-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Razgovori za serijata...   Пон Јан 05, 2009 3:31 pm

Lele mnogu mi e ubava!
A znae li nekoj zosto ne davaa denes na A1?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Razgovori za serijata...   Вто Јан 06, 2009 12:58 am

davaaa vo 10:40

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
Mar_Fan

avatar

Број на мислења : 3
Join date : 2009-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Razgovori za serijata...   Вто Јан 06, 2009 4:42 am

Aha ok
A repriza koga davaat?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube

avatar

Број на мислења : 35
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Razgovori za serijata...   Вто Јан 06, 2009 12:54 pm

леле утре последна епизода Ангелии завршуваат Mad ама па затоа има и 2 сезона Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebellious angel

avatar

Број на мислења : 90
Join date : 2009-01-03
Age : 29

ПишувањеПредмет: Re: Razgovori za serijata...   Сре Јан 07, 2009 9:53 am

Super bese poslednava epizoda. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Razgovori za serijata...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Razgovori za serijata...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Juan Pedro Lanzani :: Juan Pedro Lanzani :: Casi Angeles-
Отиди до: