Juan Pedro Lanzani

Prviot makedonski forum za Juan Pedro Lanzani
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Predlozi...

Go down 
АвторПорака
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Predlozi...   Пет Јан 02, 2009 3:24 am

Ako imate nekoi predlozi tuka kazete ni gi

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dammy :]

avatar

Број на мислења : 32
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Predlozi...   Пет Јан 02, 2009 7:22 am

Па не знам...не ми текнува нешто ако имам некој предлог ке ви кажам хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Predlozi...   Пет Јан 02, 2009 7:45 am

i jas nemam predlozi sega za sega 6565

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona

avatar

Број на мислења : 16
Join date : 2009-01-02
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Predlozi...   Пет Јан 02, 2009 8:06 am

епа да ставиме повеќе смајлија и да стигнува на новите членови дојдовна порака а инаку се другото е супер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Predlozi...   Пет Јан 02, 2009 8:08 am

aj sea ke napravam dojdovna porajka
hehe

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona

avatar

Број на мислења : 16
Join date : 2009-01-02
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Predlozi...   Пет Јан 02, 2009 8:09 am

хх супер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dammy :]

avatar

Број на мислења : 32
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Predlozi...   Пет Јан 02, 2009 8:09 am

па може да ...инаку се е супер
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Predlozi...   Пет Јан 02, 2009 8:11 am

drago mi e
6565 6565 6565 6565

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
¢αѕι υη αηgєℓ «3

avatar

Број на мислења : 7
Join date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Predlozi...   Саб Јун 06, 2009 2:46 am

Inachee , mojte da dodadete smajlii so : Welcomee itn..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika

avatar

Број на мислења : 88
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Predlozi...   Вто Јун 09, 2009 6:47 am

¢αѕι υη αηgєℓ «3 напиша:
Inachee , mojte da dodadete smajlii so : Welcomee itn..
Se soglasuvam, dobra idea.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Predlozi...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Predlozi...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Juan Pedro Lanzani :: Forum :: Forum-
Отиди до: