Juan Pedro Lanzani

Prviot makedonski forum za Juan Pedro Lanzani
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Pozadini...

Go down 
АвторПорака
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Pozadini...   Пет Јан 02, 2009 10:41 am

Ovde mozete da stavate pozadini

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Pozadini...   Пет Јан 02, 2009 11:04 am

nasite?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Pozadini...   Саб Јан 03, 2009 5:12 am

ne

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
Bube

avatar

Број на мислења : 35
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Pozadini...   Нед Јан 04, 2009 12:49 pm

може да поставете некоја позадина еднобојна било каква боја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Pozadini...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Pozadini...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Juan Pedro Lanzani :: Razno :: Off Topic-
Отиди до: