Juan Pedro Lanzani

Prviot makedonski forum za Juan Pedro Lanzani
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Gaston Dalmau

Go down 
АвторПорака
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Gaston Dalmau   Пет Јан 02, 2009 6:30 amLike a Star @ heaven

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
Dammy :]

avatar

Број на мислења : 32
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Gaston Dalmau   Пет Јан 02, 2009 7:25 am

Многу е убааав...го сакам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Gaston Dalmau   Пет Јан 02, 2009 7:52 am

jas ne l,pl,8p9,l9p

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Gaston Dalmau   Пет Јан 02, 2009 7:53 am

fani15 напиша:
jas ne l,pl,8p9,l9p
ni jas 6565

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa

avatar

Број на мислења : 61
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Gaston Dalmau   Пет Јан 02, 2009 8:50 am

и јас не го сакам
али убав си е
ама со питер не се споредува
l,pl,8p9,l9p
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Gaston Dalmau   Пет Јан 02, 2009 8:52 am

Elisa напиша:
и јас не го сакам
али убав си е
ама со питер не се споредува
l,pl,8p9,l9p

6565 6565 6565 taka e 6565 6565 6565

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sanja

avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-01-02
Age : 23

ПишувањеПредмет: Re: Gaston Dalmau   Пет Јан 02, 2009 8:57 am

[quote="nin4e"]
Elisa напиша:
и јас не го сакам
али убав си е
ама со питер не се споредува
l,pl,8p9,l9p
se slozuvam ovde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Gaston Dalmau   Пет Јан 02, 2009 8:58 am

jas ne go sakam niti mi e ubav

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Gaston Dalmau   Пет Јан 02, 2009 9:04 am

fani15 напиша:
jas ne go sakam niti mi e ubav

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika

avatar

Број на мислења : 88
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Gaston Dalmau   Пон Јан 05, 2009 5:28 am

Super e. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Gaston Dalmau   

Вратете се на почетокот Go down
 
Gaston Dalmau
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Juan Pedro Lanzani :: Juan Pedro Lanzani :: Casi Angeles :: Ulogi-
Отиди до: