Juan Pedro Lanzani

Prviot makedonski forum za Juan Pedro Lanzani
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Nicolas Riera

Go down 
АвторПорака
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 6:19 amLike a Star @ heaven

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
Dammy :]

avatar

Број на мислења : 32
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 7:25 am

Супер е и Тачо!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 7:52 am

malce e grd ama dobar e (mislam dobro glumi i dobra uloga ima) 6565

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 8:43 am

mnogu e grdicok ali aj Very Happy

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 8:48 am

fani15 напиша:
mnogu e grdicok ali aj Very Happy
6565 6565 6565 6565

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa

avatar

Број на мислења : 61
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 8:49 am

во прва сезона не ми е нешто посебно
али во втора мислаш ќе се разубави
иначе супер си е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 8:50 am

za vo prva e grd a za vo vtora ne sum primetila deka ke se razubavi 6565

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sanja

avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-01-02
Age : 23

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 8:51 am

super e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa

avatar

Број на мислења : 61
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 9:11 am

nin4e напиша:
za vo prva e grd a za vo vtora ne sum primetila deka ke se razubavi 6565

он нема да стане сјајен
ама поубав ќе биде за разлика од 1 сезона
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 9:13 am

aaaaaa
ok togas

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 10:35 am

6565 6565

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 11:01 am

fani15 напиша:
6565 6565

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa

avatar

Број на мислења : 61
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 12:41 pm

со тоа смеење веќе изгледа се трескате од земја
се шо ќе кажам е смешно
6565
ај и јас ќе се изнасмеем
али ај да не одам офф топик па...
l,pl,8p9,l9p
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пет Јан 02, 2009 1:53 pm

Elisa напиша:
со тоа смеење веќе изгледа се трескате од земја
се шо ќе кажам е смешно
6565
ај и јас ќе се изнасмеем
али ај да не одам офф топик па...
l,pl,8p9,l9p

pa smesno mi e
6565 6565 6565 6565 6565 6565 6565 6565 6565 6565 6565 6565

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Саб Јан 03, 2009 5:08 am

6565 6565

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
Monika

avatar

Број на мислења : 88
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пон Јан 05, 2009 5:35 am

OK e.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebellious angel

avatar

Број на мислења : 90
Join date : 2009-01-03
Age : 29

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пон Јан 05, 2009 7:41 am

Dammy :] напиша:
Супер е и Тачо!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   Пон Јан 05, 2009 7:58 am

Monika напиша:
OK e.

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Riera   

Вратете се на почетокот Go down
 
Nicolas Riera
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Juan Pedro Lanzani :: Juan Pedro Lanzani :: Casi Angeles :: Ulogi-
Отиди до: