Juan Pedro Lanzani

Prviot makedonski forum za Juan Pedro Lanzani
 
HomePortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Nicolas Vasquez

Go down 
АвторПорака
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 6:15 amLike a Star @ heaven

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
Dammy :]

avatar

Број на мислења : 32
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 7:29 am

Супер е Инди..Многу е забавен..


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 7:51 am

mnogu mi e smesna negovata faca
hehehe

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 8:40 am

l,pl,8p9,l9p so mu fali na facata

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 8:48 am

ne dobra mu e
ama mnogu mi e smesen koga on pravi smesni faci
hehehehehe

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa

avatar

Број на мислења : 61
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 8:58 am

многу ми е смешен нико
и во серијата ама и така во правилниот живот е забавен човек
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 8:59 am

si go zapoznala? 6565

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 9:01 am


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa

avatar

Број на мислења : 61
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 9:08 am

fani15 напиша:
si go zapoznala? 6565

да бев кај него на гости l,pl,8p9,l9p
не бе на ова шо го даваат team angels кога доаѓаа фанови ги забавуваше
абе забавен си е човекот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 9:13 am

6565 6565 6565 6565 6565
hahha kako go braznis hheehe

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 10:34 am

6565 6565

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 11:02 am

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elisa

avatar

Број на мислења : 61
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 12:43 pm

а таа шо клекнала на последната слика
си мислаш му се моле
6565
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nin4e
Admin
avatar

Број на мислења : 172
Join date : 2009-01-01

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пет Јан 02, 2009 1:52 pm

Elisa напиша:
а таа шо клекнала на последната слика
си мислаш му се моле
6565
6565 6565 6565 6565 6565 6565 6565 6565 6565 6565

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Саб Јан 03, 2009 5:09 am

6565 6565 6565

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
Rebellious angel

avatar

Број на мислења : 90
Join date : 2009-01-03
Age : 29

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Саб Јан 03, 2009 11:59 am

Super mi e Nico. Very Happy I mnogu mi e smesen. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fani15
Admin
avatar

Број на мислења : 189
Join date : 2009-01-01
Age : 23
Местолокација : Con Thiago en Buenos Aires

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Нед Јан 04, 2009 7:41 am

da epten e smesen lele a so mogli toj znakot sto go praveea po telefon 5ijni5j+9n5i6

_________________

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://juanpedrolanzani.forumakers.com
Monika

avatar

Број на мислења : 88
Join date : 2009-01-02

ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   Пон Јан 05, 2009 5:46 am

Rebellious angel напиша:
Super mi e Nico. Very Happy I mnogu mi e smesen. Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Nicolas Vasquez   

Вратете се на почетокот Go down
 
Nicolas Vasquez
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Juan Pedro Lanzani :: Juan Pedro Lanzani :: Casi Angeles :: Ulogi-
Отиди до: